Fraud Blocker

Strona internetowa inwestycji deweloperskiej

Strona internetowa inwestycji deweloperskiej

Data publikacji:

 Sprawdź nasze pomysły na skuteczną stronę internetową nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.

Interaktywna grafika prezentująca dostępność nieruchomości

Na stronie internetowej inwestycji deweloperskiej zaprezentuj dostępność nieruchomości za pomocą interaktywnej grafiki. Użytkownicy najeżdżając kursorem myszy na poszczególne domy lub mieszkania będą mogli sprawdzić, czy dana nieruchomość jest dostępna, zarezerwowana, czy też sprzedana. Po kliknięciu w wybraną nieruchomość wyświetli się okno pop-up ze szczegółowymi informacjami o rozkładzie i wymiarach pomieszczeń, cenie oraz karta domu (dokument PDF do pobrania).

Przykład naszej realizacji:

Wirtualny spacer po Twojej inwestycji

Specjaliści od markatingu wiedzą, że głównym czynnikiem decyzyjnym są nasze emocje. Dzięki wizualizacji 360 stopni oraz wirtualnemu spacerowi, Twoi potencjalni klienci będą mogli lepiej wyobrazić sobie swój wymarzony dom.

Przykład naszej realizacji:

Zaprezentuj atrakcyjne punkty w pobliżu inwestycji

Dla wielu z nas głównym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Zaprezentuj bliskość atrakcyjnych punktów na dedykowanej mapie, by skutecznie przekonać potencjalnych klientów do wyboru Twojej inwestycji. Dzięki wykorzystaniu Google Maps API dostosujemy wygląd mapy do identyfikacji wizualnej Twojej marki, a ponadto naniesiemy dodatkowe informacje do zaznaczonych miejsc na mapie. Użytkownicy będą mogli sprawdzić na przykład nazwę, odległość od Twojej inwestycji, szacowany czas dojazdu do okolicznych miejsc.

Przykład naszej realizacji:

Pokaż swoje największe atuty

Przykład naszej realizacji:

Informuj na bieżąco

Zakup własnej nieruchomości to dla wielu z nas największa życiowa inwestycja. Podejmując tak duże przedsięwzięcie chcemy być dobrze doinformowani na każdym jej etapie. Dziennik budowy pozwoli na sprawne przekazanie najważniejszych informacji klientom oraz będzie stanowił świadectwo rzetelności inwestora.

Przykład naszej realizacji:

Zobacz nasze projekty stron internetowych inwestycji deweloperskich Wrocław: Iwiny Park oraz Sweet Home Project.

Sprawdź nasze realizacje stron internetowych dla firm deweloperskich, architektów i projektantów wnętrz.

Sprawdź nasze wybrane realizacje stron internetowych

Posiadamy rozbudowane portfolio, które jest gwarancją wieloletniego doświadczenia