Fraud Blocker
Strony internetowe Łódź

Strony internetowe Łódź

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wykonania serwisu www dla prowadzonego przez Ciebie biznesu w Łodzi, to doskonale trafiłeś! Działamy w tej branży od prawie dekady, a nasze doświadczenie pozwoli Ci zbudować nowoczesną i atrakcyjną stronę internetową, która przyciągnie jak najwięcej użytkowników.

Nowoczesne strony internetowe z autorskim projektem graficznym dla klientów z Łodzi

Wiele agencji w Łodzi oferuje usługi tworzenia stron internetowych. Jednak my proponujemy rozwiązania, które zaspokoją wszystkie potrzeby wymagającego klienta. Nowoczesne strony stworzone przez nasz zespół są skonstruowane tak, aby były intuicyjne i łatwe w użytkowaniu, co daje możliwość łódzkim firmom zaistnienia na rynku za pomocą marketingu internetowego.

strony internetowe kancelarii prawnych

Responsywne strony internetowe

Nasza strona internetowa jest w pełni responsywna i dostosowana do wszystkich urządzeń. Laptop, tablet czy telefon – użytkownicy będą mogli korzystać z Twojej witryny bez żadnych problemów. Ustalono, że ponad 60% ruchu w internecie pochodzi obecnie z urządzeń mobilnych, dlatego zoptymalizowane strony internetowe pod takie platformy to gwarancja sukcesu wśród konkurencyjnych firm z Łodzi.

mobile wordpress

Tworzenie stron w CMS WordPress

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad swoją stroną lub sklepem internetowym bez potrzeby proszenia o usługi specjalistów z Łodzi, to intuicyjny panel administracyjny WordPress do samodzielnego zarządzania stroną internetową jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Wykonujemy projekty stron z wykorzystaniem systemu CMS WordPress, w którym możesz także instalować rozszerzenia oraz wtyczki do optymalizacji i automatyzacji procesów sprzedaży online.

Wszystko, czego potrzebujemy do stworzenia profesjonalnej strony internetowej dla firmy z Łodzi

Jak przebiega proces tworzenia stron internetowych dla klientów z Łodzi?

Nowoczesne strony internetowe klasy premium, przekonaj się sam.

Obejrzyj prezentację wideo

Obejrzyj prezentację wideo

Zapytaj o indywidualną wycenę strony internetowej

Potrzeby każdej firmy są inne, dlatego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online, podczas której omówimy szczegółowo Twoje oczekiwania.

W ramach konsultacji online otrzymasz:
30 minut osobistej rozmowy

30 minut osobistej rozmowy

analizę indywidualnych potrzeb

analizę indywidualnych potrzeb

specyfikację projektu

specyfikację
projektu

wycena realizacji zlecenia

wycenę realizacji zlecenia

Podczas rozmowy pomożemy Ci w:
 • opracowaniu struktury nowej strony lub sklepu internetowego,
 • doborze rozwiązań technicznych najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb,
 • zaplanowaniu działań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych.
Jan Kobiałka

Marek Kosowski

Account manager

+48 571 055 007

kontakt@thelion.pl

Lub

Twoja wiadomość została wysłana,
skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Zaufali nam

Sprawdź nasze wybrane realizacje stron internetowych

Posiadamy rozbudowane portfolio, które jest gwarancją wieloletniego doświadczenia

Projektowanie stron internetowych dla klientów z Łodzi – podsumowanie korzyści

 1. Profesjonalny projekt graficzny strony internetowej. Stworzymy witrynę dla Twojej firmy z Łodzi, która zapewni Ci przewagę nad konkurencją i przyciągnie nowych klientów. Oferujemy funkcjonalny design oraz wysokiej jakości rozwiązania graficzne tworzone na potrzeby Twojej strony internetowej.
 2. Responsywne strony internetowe. Przy projektowaniu witryn w The Lion dbamy o doskonałą jakość i wyświetlanie stron na wszystkich urządzeniach. Projekty RWD tworzone przez nas pozwalają uniknąć użytkownikom problemów związanych z dopasowaniem strony internetowej do różnych rozmiarów ekranu.
 3. Wydajny kod źródłowy. Podczas tworzenia stron internetowych skupiamy się na stosowaniu innowacyjnych technik programistycznych i spełnianiu wszystkich aktualnych norm. W efekcie dostarczamy Ci witryny tworzone bez błędów oraz działające szybko dzięki lekkiemu kodowi źródłowemu.
 4. Bezpieczna strona internetowa. Chcemy, aby każdy użytkownik miał poczucie bezpieczeństwa odwiedzając Twoją stronę. Dlatego nasze witryny tworzone w systemie zarządzania treścią WordPress są zabezpieczone poprzez wszystkie dostępne optymalizacje, w tym podwójne uwierzytelnianie logowania do CMS i certyfikat SSL. Zajmujemy się bezpieczeństwem stron internetowych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja witryna jest w pełni chroniona.
 5. Optymalizacja SEO. Jeśli chcesz, aby nowi klienci trafili na Twoją ofertę, musisz zadbać o odpowiednie pozycjonowanie strony internetowej. Oferujemy optymalizację SEO, która zapewni Ci widoczność i lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google.
 6. Dostęp do statystyk witryny. Posiadając firmę lub sklep internetowy, kontrolowanie ruchu na stronie oraz możliwość dostępu do statystyk są niezmiernie ważne, aby utrzymać swoją pozycję oraz dotrzeć do potencjalnych nowych klientów. Korzystając z naszych statystyk odwiedzin możesz dowiedzieć się jakie działania na Twojej firmowej stronie internetowej są skuteczne, a które lepiej zmienić.
 7. System zarządzania treścią WordPress to optymalne wyjście dla firm i sklepów internetowych z Łodzi. Elastyczny system pozwoli Ci aktualizować i modyfikować istniejące treści bez potrzeby posiadania specjalistycznych umiejętności. Intuicyjne narzędzie do zarządzania stroną ułatwi Ci kontrolowanie zawartości, a tym samym sprawi, że Twoja strona internetowa będzie aktualizowana na bieżąco.
 8. Precyzyjna wycena. W The Lion możesz poznać dokładny koszt stworzenia stron internetowych. Nie ma żadnych ukrytych opłat, dzięki czemu masz pewność, że zapłacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz.

Strony i sklepy internetowe – tworzymy lokalnie oraz zdalnie

Dostarczamy usługi tworzenia stron internetowych na terenie całej Polski. Możesz wybrać spotkanie stacjonarne lub przeprowadzić z nami rozmowę online niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Jeśli mieszkasz w Łodzi i spotkanie naszej wrocławskiej siedzibie byłoby problematyczne, połączymy się zdalnie.

Jesteś z Łodzi i potrzebujesz nowej strony internetowej?

Mimo tego, że agencja interaktywna The Lion jest z Dolnego Śląska, nie przeszkadza nam to w tworzeniu stron internetowych dla klientów mieszkających w Łodzi czy na terenie całego kraju. Wykonujemy swoją pracę zdalnie, dzięki czemu Twoje miejsce zamieszkania nie znaczenia dla naszej oferty tworzenia stron.

Ile wynosi koszt stworzenia nowoczesnej strony internetowej?

Jeśli szukasz wyceny z zakresu tworzenia stron internetowych dla swojej firmy z Łodzi, jesteś w dobrym miejscu. Umów się z nami na indywidualne spotkanie (także zdalnie), na którym po krótkiej rozmowie poinformujemy Cię o kosztach wykonania strony internetowej dopasowanej do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz sprawdzić ceny naszych gotowych pakietów. Dbamy o to, aby nasza oferta obejmowała umowy i faktury VAT 23%, aby dać Ci pełną gwarancję jakości.

Czas oczekiwania na profesjonalne strony internetowe

Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej zależy od agencji interaktywnej świadczącej usługi oraz Twojego stopnia aktywności. Im szybciej będziesz przekazywać informacje i bezpośrednio współpracować, tym krócej będzie trwała realizacja projektu i projektowanie nowoczesnej strony. Witryny standardowe możliwe są do oddania klientowi w ciągu 4-6 tygodni. Bardziej skomplikowane i wymagające strony internetowe mogą być tworzone dłużej. Aby uzyskać więcej informacji w temacie tworzenia stron i czasu ich realizacji, skontaktuj się z nami!

TailwindCSS i Tailwind Components w procesie tworzenia nowoczesnej strony

Jeśli potrzebujesz szybko stworzyć doskonałą stronę internetową zgodną z wymaganiami użytkownik, odpowiedzią jest Tailwind. Za jego pomocą możesz tworzyć sklepy internetowe oraz komponenty witryn przystosowane do wysokich standardów UX/UI. Ta platforma pozwala nam na szybkie tworzenie witryn dla klientów z Łodzi bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy na proces tradycyjnego tworzenia stron, ponieważ posiadamy dzięki nim biblioteki programistyczne działające na najwyższym poziomie.