Fraud Blocker

Projektujemy strony internetowe, które pozwolą Ci efektywnie pozyskać klientów

Tworzenie stron internetowych

Szata graficzna strony internetowej dostosowana pod Twoje potrzeby i spójna z identyfikacją wizualną Twojej marki

Dostarczamy strony internetowe projektowane indywidualnie. Dobieramy kolorystykę, kroje czcionek oraz charakter graficzny projektu, tak by zachować spójność z identyfikacją wizualną Twojej marki. Przygotowując projekt graficzny strony, wykorzystujemy bibliotekę TailwindCSS, co pozwala na dostarczenie niewielkiej strony internetowej w krótkim czasie, przy zachowaniu najlepszych standardów i w rozsądnym budżecie.

Responsywne strony internetowe to gwarancja pełnego dostosowania do urządzeń mobilnych

Twoja przyszła strona internetowa będzie dostosowana do urządzeń mobilnych. Dzięki pełnej responsywności, użytkownicy Twojej witryny będą mogli wygodnie się z nią zapoznać, niezależnie, czy skorzystają z telefonu, tabletu, czy komputera. Badania wskazują, że obecnie ponad 60% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń przenośnych, dlatego dostosowanie strony do tych urządzeń jest tak istotne.

Projektowanie stron internetowych z CMS Wordpress
Projektowanie stron internetowych z CMS Wordpress
Projektowanie stron internetowych z CMS Wordpress

Projektowanie stron internetowych z CMS Wordpress

 • Oferujemy tworzenie stron z intuicyjnym panelem administracyjnym do obsługi strony internetowej, za pomocą którego będziesz mógł nią zarządzać bez pomocy specjalisty.
 • Strony internetowe WordPress to regularne aktualizacje i automatyczne kopie zapasowej, które dają gwarancję bezpieczeństwa.
 • Strony internetowe WordPress to też dodatki ułatwiające zarządzanie biznesem i automatyzujące procesy sprzedażowe.

Nowoczesne strony internetowe klasy premium, przekonaj się sam.

Obejrzyj prezentację wideo

Obejrzyj prezentację wideo

Wszystko czego potrzebuje skuteczna strona firmowa

Jak przebiega proces tworzenia strony internetowej?

Zapytaj o indywidualną wycenę strony internetowej

Potrzeby każdej firmy są inne, dlatego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online, podczas której omówimy szczegółowo Twoje oczekiwania.

W ramach konsultacji online otrzymasz:
30 minut osobistej rozmowy

30 minut osobistej rozmowy

analizę indywidualnych potrzeb

analizę indywidualnych potrzeb

specyfikację projektu

specyfikację
projektu

wycena realizacji zlecenia

wycenę realizacji zlecenia

Podczas rozmowy pomożemy Ci w:
 • opracowaniu struktury nowej strony lub sklepu internetowego,
 • doborze rozwiązań technicznych najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb,
 • zaplanowaniu działań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych.
Jan Kobiałka

Jan Kobiałka

CEO, Web developer

+48 571 055 007

kontakt@thelion.pl

Lub

Twoja wiadomość została wysłana,
skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Zaufali nam

Sprawdź nasze wybrane realizacje stron internetowych

Posiadamy rozbudowane portfolio, które jest gwarancją wieloletniego doświadczenia

Indywidualne projektowanie stron internetowych w agencji The Lion,
podsumowanie korzyści

 1. Funkcjonalny i skuteczny projekt . Tworzenie stron www w oparciu o projekt graficzny zapewnia wyróżnienie Twojej firmy w sieci i zainteresowanie potencjalnych klientów. Zaskocz Swoich potencjalnych klientów przejrzystością i nowoczesnym designem. Nasze profesjonalne strony są atrakcyjne i nowoczesne.
 2. Tworzenie stron internetowych na wiele urządzeń. Witryna którą przygotujemy będzie dostosowana do przeglądania jej na urządzeniach mobilnych. Tak stworzona strona internetowa zapewnia większy ruch, co przełoży się na konwersje. Projektowanie stron internetowych z myślą o urządzeniach mobilnych to dzisiaj konieczność.
 3. Profesjonalne strony internetowe posiadają lekki i wydajny kod źródłowy. Pisząc kod profesjonalnej strony WWW, wykorzystujemy najnowsze techniki i zachowujemy zgodność z obecnie obowiązującymi standardami. Nasze projekty szybko działają oraz posiadają ciekawe efekty wizualne.
 4. Bezpieczeństwo strony internetowej. Profesjonalne tworzenie stron wymaga zagwarantowania bezpieczeństwa użytkownikom. Wiele firm projektuje strony bez instalacji dodatkowych zabezpieczeń takich jak podwójna autentykacja podczas logowania do CMS, czy instalacji certyfikatu SSL. Wykonane przez nas strony WordPress posiadają te zabezpieczenie w standardzie.
 5. Optymalizacja SEO strony WordPress w standardzie. Wszystkie stworzone przez nas profesjonalne strony optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek internetowych. Takie podejście sprawia, że już na starcie wykonany projekt jest odpowiednio przygotowany. Dzięki temu witryna znajdzie się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce.
 6. Statystyki odwiedzin stworzonej strony WWW. Strona internetowa daje Ci nieograniczone możliwości promocji Twojej działalności, a statystyki umożliwią analizę efektów reklamy. Dowiesz się, jak Twoje kanały marketingowe generują ruch na stronie oraz poznasz szczegółowe statystyki odwiedzin witryny.
 7. Oprogramowanie strony internetowej – Budujemy strony WordPress. Wciąż wiele firm ma strony bez systemów zarządzania treścią. Twoja firma dzięki systemowi zarządzania treścią będzie mógła aktualizować swoją stronę bez pomocy specjalisty. WordPress jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Pozwoli Ci na łatwy dostęp do zaplecza witryny i szybką aktualizację informacji, co jest podstawą projektowania nowoczesnych stron i przeważa o sukcesie strony internetowej.
 8. Koszt strony – cena projektu strony z góry określona i zawarta w umowie, bez dodatkowych ukrytych kosztów.

Tworzymy strony na Dolnym Śląsku – lokalnie i zdalnie

Jesteśmy agencją interaktywną z Dolnego Śląska z siedzibą we Wrocławiu, jednak lokalizacja firmy projektującej strony nie jest najważniejsza, ponieważ działamy na terenie całego kraju. Produkt jakim są strony internetowe, idealnie wpisują się w nurt współpracy zdalnej.

Projektowanie stron internetowych Wrocław

Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu. Jeśli cenisz sobie tradycyjne podejście do biznesu i zależy Ci na osobistym spotkaniu, to możesz je z nami odbyć we Wrocławiu, gdzie omówimy szczegóły współpracy i poznasz cenę wykonania strony.

Ile kosztuje optymalna strona internetowa, czyli ceny profesjonalnej strony WordPress
(cennik tworzenia stron)?

Ceny profesjonalnej strony są uzależnione od doświadczenia firmy projektującej strony oraz wielu innych czynników. Dlatego dedykowane projektowanie stron www wyceniamy indywidualnie. Możesz też sprawdzić nasze gotowe, pakiety, gdzie koszt utworzenia strony jest z góry określony. Podpisujemy umowę o współpracy, co daje gwarancję ustalonej ceny strony internetowej oraz innych umówionych warunków współpracy. Wystawiamy fakturę VAT (23%). Umówmy się na spotkanie osobiste we Wrocławiu lub telekonferencję online, by poznać cenę wykonania strony . Zapraszamy do kontaktu.

Ile czasu muszę czekać na spersonalizowaną stronę internetową?

Czas realizacji strony WordPress zależy od doświadczenia firmy projektującej strony oraz zakresu projektu, jak również Twojego zaangażowania w proces projektowania strony. Realizując własną stronę internetową  konieczny jest stały kontakt oraz sprawne przekazywanie materiałów, opinii i sugestii do projektu. Zakładanie stron internetowych o podstawowym zakresie przy sprawnej komunikacji trwa około cztery do sześciu tygodni. Zamawiając zaawansowaną stronę internetową, czas realizacji może ulec wydłużeniu. Powiedz nam na kiedy potrzebujesz potrzebujesz strony, a postaram się dostosować termin realizacji do Twoich potrzeb.

Na czym polega zakładanie stron internetowych z TailwindCSS i Tailwind Components?

Gdy wykonujemy prostą stronę, która ma być wizytówką firmy w internecie, wykorzystujemy bibliotekę komponentów Tailwind. TailwindCSS to profesjonalne narzędzie dla programistów, które pozwala na stworzenie stron z wykorzystaniem biblioteki gotowych komponentów kodu. Jej wykorzystanie przyspiesza prace, obniża cenę wykonania strony i gwarantuje tworzenie strony internetowej zgodne z przyjętymi standardami UX/UI.