window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-136328222-1'); gtag('config', 'AW-996560289'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NHKJLQ5'); !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '630810250454488'); fbq('track', 'PageView');

Realizacje

Zobacz nasze wybrane realizacje stron i sklepów internetowych projektowanych we Wrocławiu.

Kompleksowe wdrożenie z pełną integracją z CMS Wordpress w oparciu o dostarczony projekt graficzny przez klienta.

Nasze realizacje stron internetowych

Kompleksowe wdrożenie z pełną integracją z CMS Wordpress w oparciu o dostarczony projekt graficzny przez klienta.

Nasze realizacje stron internetowych

Kompleksowe wdrożenie z pełną integracją z CMS Wordpress, zautomatyzowaną migracją treści oraz dedykowanym kalkulatorem cen pakietów.

Nasze realizacje stron internetowych

Kompleksowe wdrożenie z pełną integracją z CMS Wordpress w oparciu o dostarczony projekt graficzny przez klienta.

Nasze realizacje stron internetowych

Profesjonalne strony internetowe

Powyżej prezentujemy nasze autorskie projekty graficzne stron i sklepów internetowych zrealizowanych przez agencję interaktywną The Lion.

Autorski projekt graficzny

Każda z wyżej zaprezentowanych realizacji jest w pełni responsywna, czyli dostosowuje się do każdego urządzenia, na którym jest otwierana. Niezależnie, czy będzie to duży monitor, tablet, czy smartfon, strona dostosuje się w taki sposób, żeby wszystkie prezentowane na niej treści były czytelne i atrakcyjne wizualnie.

Integracja z CMS Wordpress

Wszystkie realizowane przez nas projekty integrujemy z systemem zarządzania treścią Wordpress. Administrator strony dzięki wykorzystaniu CMS Wordpress ma możliwość edycji treści i zdjęć na stronie, dodawania nowych wpisów np. w aktualnościach oraz rozbudowy strony internetowej w przyszłości. Więcej o korzyściach płynących z wykorzystania CMS Wordpress przeczytasz w naszej Bazie wiedzy w artykule: Jaki system zarządzania treścią wybrać?

Kompleksowa realizacja strony WWW we Wrocławiu

Uważamy, że najlepsi specjaliści koncentrują się na wybranej przez siebie wąskiej dziedzinie wiedzy, dlatego nie wymagamy od naszych klientów doświadczenia w przygotowaniu strony internetowej. Każda nasza realizacja jest przeprowadzana kompleksowo, od doradztwa, poprzez pełne wdrożenie, aż po publikację Twojej strony firmowej na serwerze pod wskazanym adresem internetowym.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.