Fraud Blocker
Strony internetowe Katowice

Strony internetowe Katowice

Czy szukasz firmy, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych dla firm w Katowicach? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Tworzeniem stron internetowych dla firm z Katowic zajmujemy się od prawie 10 lat i mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy, jak ważne jest posiadanie skutecznej i dobrej strony www, która będzie przyciągać potencjalnych klientów.

Zadbamy o to, aby projekt graficzny Twojej strony internetowej wyróżnił Twoją markę na tle konkurencji

Katowice to miasto, w którym można znaleźć wiele firm świadczących usługi projektowania stron internetowych. Jednak my dla każdego klienta oferujemy unikalny projekt strony internetowej dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań. Nasze strony internetowe tworzone są z myślą o użytkowniku, dzięki czemu są przyjazne i łatwe w obsłudze.

strony internetowe kancelarii prawnych

Responsywne strony internetowe, czyli wykonanie strony internetowej w Katowicach z pełnym dostosowaniem do urządzeń mobilnych

Twoja strona internetowa będzie przystosowana do wszystkich urządzeń. To oznacza, że użytkownicy niezależnie od tego, czy korzystają z laptopa, tabletu czy telefonu, będą mogli swobodnie się nią posługiwać. Jak wskazują badania, ponad 60% ruchu w internecie pochodzi obecnie z urządzeń przenośnych. Strony internetowe dostosowane do tych urządzeń stanowią klucz do sukcesu firmy.

mobile wordpress

Nowoczesne strony internetowe z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią WordPress

Pomagamy w tworzeniu stron internetowych i sklepów internetowych z intuicyjnym panelem administracyjnym, dzięki któremu będziesz miał pełną kontrolę nad swoją witryną bez potrzeby angażowania specjalisty. Gwarancję bezpieczeństwa dają nam regularne aktualizacje i automatyczne tworzenie kopii zapasowej serwisów internetowych. Dodatkowo oferujemy możliwość instalacji rozszerzeń i wtyczek do automatyzacji procesu sprzedaży (marketingu internetowego), jak też usprawnienia zarządzania firmą przy pomocy niepowtarzalnej strony internetowej z CMS WordPress.

Wszystko czego potrzebuje skuteczny portal internetowy firmy z Katowic, żeby pozyskać nowych klientów

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Nowoczesne strony internetowe klasy premium, przekonaj się sam.

Obejrzyj prezentację wideo

Obejrzyj prezentację wideo

Zapytaj o indywidualną wycenę strony internetowej

Potrzeby każdej firmy są inne, dlatego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online, podczas której omówimy szczegółowo Twoje oczekiwania.

W ramach konsultacji online otrzymasz:
30 minut osobistej rozmowy

30 minut osobistej rozmowy

analizę indywidualnych potrzeb

analizę indywidualnych potrzeb

specyfikację projektu

specyfikację
projektu

wycena realizacji zlecenia

wycenę realizacji zlecenia

Podczas rozmowy pomożemy Ci w:
 • opracowaniu struktury nowej strony lub sklepu internetowego,
 • doborze rozwiązań technicznych najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb,
 • zaplanowaniu działań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych.
Jan Kobiałka

Jan Kobiałka

CEO, Web developer

+48 571 055 007

kontakt@thelion.pl

Lub

Twoja wiadomość została wysłana,
skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Zaufali nam

Sprawdź nasze wybrane realizacje stron internetowych

Posiadamy rozbudowane portfolio, które jest gwarancją wieloletniego doświadczenia

Tworzenie stron Katowice – podsumowanie korzyści

 1. Skuteczny projekt. Przyciągnij klientów i wyróżnij się od konkurencji z Katowic. Stworzymy funkcjonalny i estetyczny design, dzięki któremu Twoi potencjalni klienci szybko Cię zauważą. Pozwolimy Ci zaistnieć online poprzez odpowiednie przygotowanie graficzne stron internetowych.
 2. Responsywne strony internetoweKażdorazowo uwzględniamy potencjalnych użytkowników urządzeń mobilnych podczas procesu tworzenia naszych witryn. Projektujemy strony internetowe, które dopasowują się do różnych wielkości ekranu. Dzięki temu możemy zapewnić lepsze wrażenia dla użytkowników, zwiększyć liczbę wejść na stronę oraz poziom konwersji. Projekty stron RWD są w The Lion standardem, zapewniającym Ci przewagę wśród konkurencyjnych firm w Katowicach.
 3. Lekki kod źródłowy. Gdy tworzymy profesjonalne strony internetowe, korzystamy z najnowszych technik programistycznych i spełniamy wszystkie obecne standardy. Powstałe projekty są wolne od błędów oraz wyróżniają się atrakcyjną grafiką. Rezultatem naszej pracy są szybkie strony internetowe, dzięki którym potencjalni użytkownicy będą zadowoleni z ich użytkowania.
 4. Bezpieczeństwo strony internetowej. Chcemy, aby podczas korzystania z Twojej strony użytkownicy czuli się pewnie i bezpiecznie. Dlatego nasze witryny WordPress na życzenie klienta są wyposażane w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak podwójne uwierzytelnianie logowania do CMS oraz certyfikat SSL. Zapewnienie bezpieczeństwa przy projektowaniu stron internetowych stanowi integralną część naszej usługi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja witryna jest chroniona.
 5. Optymalizacja SEO. Gwarantujemy optymalizację SEO i pozycjonowanie stron internetowych w standardzie, aby twoja witryna była dostosowana do wyszukiwarek internetowych i znajdowała się na szczycie wyników wyszukiwania. Dzięki nam osiągniesz wyższy poziom jeśli chodzi o zoptymalizowanie strony internetowej – szczególnie wśród konkurencji na terenie miasta Katowice.
 6. Dostęp do statystyk. Umożliwiamy Ci zgłębienie wiedzy na temat Twojej strony www dzięki szczegółowym statystykom. Nasze profesjonalne strony internetowe oferują nieograniczone możliwości promocji. Statystyki odwiedzin, które są dostępne za pośrednictwem naszych projektów, pozwalają uzyskać pełen obraz ruchu generowanego przez Twoją witrynę.
 7. Strony internetowe realizowane z CMS WordPress. Jest to oprogramowanie, które pozwala łatwo aktualizować i modyfikować istniejące treści na stronie internetowej sklepu czy innej firmy z Katowic bez potrzeby angażowania programisty. Wszystko to można zrobić samemu, dzięki dużej elastyczności i intuicyjnemu panelowi sterowania.
 8. Klarowna cena. Jesteś informowany z góry jaką kwotę będziesz musiał zapłacić. Wyklucza to wszelkie dodatkowe, niezawarte w umowie opłaty. Tworzenie strony internetowej to w The Lion koszt dobrze przemyślany i jasno określony.

Tworzenie stron internetowych w Katowicach – lokalnie i zdalnie

Świadczymy usługi tworzenia stron internetowych na całym obszarze Polski. Możesz z nami porozmawiać zarówno stacjonarnie, jak i online. Jeśli potrzebujesz spotkać się z nami osobiście, możemy umówić się w naszej siedzibie; jeżeli jesteś z Katowic – porozumiemy się zdalnie.

Projektowanie stron internetowych Katowice

Chociaż nasza agencja interaktywna jest z Dolnego Śląska, nie jest to przeszkodą dla tworzenia stron dla miasta Katowice, ponieważ oferujemy usługi na terenie całego kraju. Projektowanie stron internetowych jest doskonałym produktem do współpracy na odległość, dzięki czemu możesz korzystać z naszych usług bez względu na lokalizację – także z Katowic.

Ile kosztuje projektowanie stron internetowych?

Jeśli chcesz wycenić usługę tworzenia stron internetowych w Katowicach, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści dostosują ceny do Twoich potrzeb i oczekiwań. Ponadto, możemy ustalić cenę przez telekonferencję online lub za pośrednictwem naszych gotowych pakietów, w których wszystkie koszty utworzenia witryny internetowej są określone z góry. Oferujemy umowy o współpracy i faktury VAT 23%, dzięki czemu możesz mieć pewność ceny i warunków umowy przy realizacji przez nas stron internetowych zgodnych z najwyższymi standardami.

Ile czasu trwa stworzenie spersonalizowanej strony internetowej?

Czas, jaki jest potrzebny na zbudowanie witryny, zależy od doświadczenia agencji interaktywnej wykonującej projekt oraz od Twojego stopnia zaangażowania. Dzięki bezpośredniej współpracy i szybkiej wymianie informacji możemy skrócić czas realizacji projektu dedykowanej strony internetowej. Proste i standardowe witryny zazwyczaj są tworzone w okresie 4-6 tygodni. Realizacja projektu strony bardziej rozbudowanej może potrwać dłużej. Skontaktuj się z nami, aby poznać czas realizacji Twojego projektu.

Jak projektuje się strony internetowe z TailwindCSS i Tailwind Components?

Kiedy chcemy szybko stworzyć profesjonalną i przyciągającą użytkownika stronę internetową dla naszej firmy, korzystamy z narzędzi Tailwind. Tworzymy sklepy internetowe oraz klasyczne witryny spełniające standardy UX/UI za ich pomocą. Narzędzia te szybko tworzą stronę z gotowymi komponentami, co czyni ją bardziej efektywną i tańszą w porównaniu do tradycyjnych metod tworzenia stron dla naszych klientów z Katowic.