Sprzedawaj więcej dzięki dedykowanym rozwiązaniom
e-commerce.

Funkcjonalny i skuteczny projekt graficzny stworzony specjalnie dla Ciebie.

Twój sklep internetowy będzie wyróżniał się przejrzystością i nowoczesnym designem. Jego układ graficzny będzie intuicyjny i pozwoli Twoim klientom robić zakupy szybko i pewnie.

Twoi klienci zrobią u Ciebie zakupy gdziekolwiek się znajdują.

Sklep internetowy który przygotujemy będzie dostosowany do przeglądania go na urządzeniach mobilnych. Tak przygotowana platforma sprzedażowa pozwoli Twoim klientom robić zakupy gdziekolwiek są, a Tobie zarządzać zamówieniami z dowolnego miejsca przy użyciu telefonu komórkowego lub tabletu.

CMS Wordpress + WooCommerce, nieograniczone możliwości i pełna swoboda.

Przyjazny i intuicyjny panel administracyjny, za pomocą którego będziesz mógł zarządzać zamówieniami i produktami bez pomocy specjalisty.

Łatwy w obsłudze panel administracyjny, który pozwoli na szybką aktualizację informacji na stronie.

System sklepu WooCommerce umożliwia pełną elastyczność w konfiguracji metod płatności, dostawy i wiele integracji, które usprawnią Twoją sprzedaż.

Zaawansowane integracje

Realizując sklep internetowy zintegrujemy go z wybranymi przez Ciebie metodami płatności i dostawy. Możemy również połączyć Twój obecny kanał sprzedaży np. na Allegro z nowym sklepem internetowym.

Automatyzacja procesów

Automatyzacja w biznesie, to oszczędność czasu. Zautomatyzujemy wystawianie faktur do zamówień, drukowanie listów przewozowych i niektóre działania marketingowe. Dzieki temu będziesz miał czas na rozwój swojej firmy.

Wiele języków i walut

Jesteśmy specjalistami od wykonywania międzynarodowych sklepów internetowych. Przygotujemy dla Ciebie sklep internetowy w kilku walutach i wersjach językowych oraz zintegrujemy go z międzynarodowymi metodami płatności i wysyłki.

Rozbudowane portfolio, które jest gwarancją wieloletniego doświadczenia.

Od siedmiu lat budujemy sklepy internetowe we Wrocławiu z dbałością o najmniejsze szczegóły i odpowiadające najnowszym światowym standardom. Sklepy internetowe Wrocław - zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy dumni z naszych Klientów.

Poznaj inspirujące historie ludzi, którzy rozwinęli swój biznes dzięki współpracy z agencją interaktywną The Lion.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.