Fraud Blocker
Strony internetowe dla kancelarii prawnych

Strony internetowe dla kancelarii prawnych

Firmy prawnicze muszą być widoczne online, aby skutecznie konkurować w świecie biznesu. Profesjonalna strona internetowa to ważny element twojej marki i promocji usług prawnych. Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, która będzie dostosowana do potrzeb prawników, adwokatów, kancelarii prawnych i firm prawniczych.

strony internetowe kancelarii prawnych

Szata graficzna, która wyróżni stronę internetową kancelarii na tle konkurencji

Niejednokrotnie strony www projektowane na potrzeby kancelarii prawnych są zdominowane przez stonowane kolory i grafiki pochodzące z banków zdjęć. Choć nawiązują do samej branży oraz profesjonalizmu, to giną na tle konkurencji. W The Lion projektując strony internetowe dla kancelarii prawnych stawiamy na coś nowego. Przełamujemy schematy kolorystyczne i wprowadzamy animacje zapewniające stronie dynamikę, co pozytywnie wpływa na wizerunek kancelarii i promocję usług prawniczych.

strony internetowe kancelarii prawnych

Nowa strona kancelarii w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych

O wizerunku kancelarii świadczy jej strona, która odpowiednio dopasowana do każdego urządzenia mobilnego, daje klientom możliwość zapoznania się z usługami prawnymi oraz innymi propozycjami kancelarii. Responsywność strony internetowej to nie tylko znak jakości, ale też gwarancja wygody dla Twoich odbiorców.

Opis usług i specjalizacji Twojej kancelarii na profesjonalnej stronie internetowej

Strony internetowe kancelarii prawnych powinny w jak najbardziej przejrzysty sposób pokazywać potencjalnym klientom swoją ofertę. W naszej agencji tworzymy strony, w których opisane są zarówno konkretne usługi, jak też specjalizacje danej kancelarii prawnej.

Referencje Twoich klientów na stronie internetowej kancelarii adwokackiej

Pozycjonowanie kancelarii adwokackiej będzie dużo lepsze w momencie, w którym zamieścimy na stronie internetowej firmy referencje Twoich klientów. Będzie to sygnał dla osób, które rozpoczynają poszukiwania kancelarii prawnej, że jesteś wiarygodnym podmiotem, któremu zaufało już wiele osób szukających usług prawnych.

Blog tematyczny na stronie, który buduje pozycję eksperta Twojej kancelarii w obszarze porad prawnych

W obsłudze sektora prawnego niesamowicie istotne jest prowadzenie bloga prawniczego, który ma wpływ na kształtowanie pozytywnego internetowego wizerunku kancelarii. Dostosowanie treści bloga do swojej specjalizacji, ale także pokazanie ogólnej wiedzy prawniczej, jest sposobem na zapewnienie nowych potencjalnych klientów.

Wszystko czego potrzebuje skuteczna strona internetowa

Nowoczesne strony internetowe klasy premium, przekonaj się sam.

Obejrzyj prezentację wideo

Obejrzyj prezentację wideo

Zapytaj o indywidualną wycenę strony internetowej

Potrzeby każdej firmy są inne, dlatego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online, podczas której omówimy szczegółowo Twoje oczekiwania.

W ramach konsultacji online otrzymasz:
30 minut osobistej rozmowy

30 minut osobistej rozmowy

analizę indywidualnych potrzeb

analizę indywidualnych potrzeb

specyfikację projektu

specyfikację
projektu

wycena realizacji zlecenia

wycenę realizacji zlecenia

Podczas rozmowy pomożemy Ci w:
 • opracowaniu struktury nowej strony lub sklepu internetowego,
 • doborze rozwiązań technicznych najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb,
 • zaplanowaniu działań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych.
Jan Kobiałka

Marek Kosowski

Account manager

+48 571 055 007

kontakt@thelion.pl

Lub

Twoja wiadomość została wysłana,
skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Zaufali nam

Sprawdź nasze wybrane realizacje stron internetowych

Posiadamy rozbudowane portfolio, które jest gwarancją wieloletniego doświadczenia

Wygląd strony a promocja kancelarii

Prawnicy muszą mieć profesjonalne strony internetowe, które pomogą im w budowaniu dobrej reputacji i zapewnią odpowiednie informacje potencjalnym klientom. Aby to osiągnąć, należy zwrócić się do podmiotu, który ma doświadczenie w tworzeniu tego typu stron. Szata graficzna to jeden z elementów, który powinien być brany pod uwagę przy tworzeniu strony internetowej dla prawników. Strona kancelarii prawnej powinna przekazywać swoim graficznym wizerunkiem ideę działalności i pasować do profilu kancelarii. Aby uchwycić wszystkie ze wspomnianych aspektów, warto oddać się w ręce firmy, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron. Ze względu na dużą konkurencję omawianej branży, w której zarówno kancelaria adwokacka jak i kancelaria radcy prawnego muszą się wyróżnić, kluczowe znaczenie ma projekt graficzny strony.

Osoba przeglądająca stronę internetową zwraca przede wszystkim uwagę na jej atrakcyjność i konkurencyjność. W dzisiejszych czasach utrzymanie się na rynku jest bardzo trudne. Klienci są coraz bardziej wymagający, dlatego też promocja kancelarii prawnej jest tak ważna. Dostosowanie strony internetowej do współczesnych wymogów pozwoli wydobyć z firm prawniczych to, co najlepsze. Wielu klientów szukających usług prawnych zwraca uwagę na sposób pracy kancelarii, jej zakres usług, referencje czy wiedzę podmiotu, której potwierdzeniem może być prowadzony blog prawniczy. Responsywne strony internetowe także przyciągają potencjalnego klienta.

Indywidualne projektowanie stron kancelarii prawnych w The Lion – podsumowanie

 1. Funkcjonalny projekt witryny z sektora pomocy prawnej. W naszej agencji projektujemy strony, które budują zaufanie i są w stanie wyróżnić Twoją kancelarię na tle konkurencji. Stawiamy na przejrzystość i nowoczesny design. Wykonane przez nas strony internetowe są estetyczne i profesjonalne – aby odzwierciedlić prawdziwy wizerunek kancelarii.
 2. Przygotowując nowe strony kancelarii, pamiętamy o urządzeniach mobilnych. Witryny, które tworzymy w The Lion, są dostosowane do przeglądania na telefonach, tabletach lub smartfonach, co zapewnia większy ruch i pozycjonowanie stron kancelarii. Obecnie wykorzystanie responsywnego projektowania świadczy o wysokiej jakości witryn przeznaczonych dla sektora pomocy prawnej.
 3. Stosujemy lekki kod źródłowy na stronach kancelarii adwokackich. Jako specjaliści używamy nowoczesnych technik i odpowiadamy istniejącym standardom tworzenia kodu źródłowego. Dzięki temu nasze projekty są szybkie i wizualnie atrakcyjne. Gwarantujemy wydajny kod, dzięki któremu Twoja strona kancelarii prawnej będzie w pełni profesjonalna.
 4. Dla nas bezpieczeństwo stron kancelarii jest priorytetem. Wszystkie strony internetowe, które tworzymy, posiadają odpowiednie zabezpieczenia, takie jak podwójna autentykacja podczas logowania do CMS oraz certyfikat SSL. Uważamy, że każda witryna, w szczególności z branży usług prawnych, powinna być chroniona, dlatego wykonujemy te czynności według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu wizerunek Twojej kancelarii prawnej jest chroniony.
 5. Dzięki naszemu standardowi optymalizacji SEO dla WordPress Twoja strona będzie przygotowana do wysokich pozycji w wyszukiwaniach haseł związanych z działalnością prawniczą, adwokacką czy usług kancelarii prawnych. Nasza profesjonalna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek gwarantuje, że witryna znajdzie się na odpowiedniej pozycji już od samego początku.
 6. W The Lion przygotujemy dla Twojej kancelarii statystyki odwiedzin strony WWW. Dzięki temu jeszcze skuteczniej wypromujesz swoją działalność z zakresu pomocy prawnej, a my pomożemy Ci zanalizować efekty reklamy. Poznając szczegółowe dane dotyczące liczby odwiedzin swojej strony kancelarii, jesteś w stanie stale poprawiać jej wizerunek.
 7. Tworzymy strony internetowe kancelarii prawnych oparte na systemie WordPress. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu, zapewnia intuicyjne zaplecze i dostęp do szybkiego edytowania informacji, jak też tworzenia bloga prawniczego. Z WordPress Twoja kancelaria może sama aktualizować własną witrynę bez posiadania specjalnych umiejętności.
 8. Koszt strony kancelarii. Wystawiamy faktury za ramy projektowe stawiane na początku pracy, bez dodatkowych, ukrytych kosztów. Cena strony jest z góry określona i wliczona w umowę.