Look4It – rekrutacja IT

Poniżej prezentujemy opartą na dedykowanym projekcie graficznym stronę internetową, stworzoną dla firmy Look4IT z Wrocławia.

Charakterystycznym elementem projektu jest dedykowana integracja z Zoho Recruit, która nie tylko automatycznie prezentuje oferty pracy z systemu HR Zoho Recruit, ale również umożliwia filtrację ofert. Do zagadnienia prezentowania ofert pracy z zewnętrznego systemu podeszliśmy nieszablonowo, ponieważ zamiast tylko wyświetlać oferty za pomocą zapytania do zewnętrznego serwera, co kilka godzin automatycznie synchronizujemy bazę ofert pracy na stronie z zewnętrznym systemem CRM. Takie podejście sprawia, że automatycznie pobrane oferty pracy z zewnętrznego serwera są pozycjonowane w organicznych wynikach wyszukiwania w Google, a w efekcie skuteczniej docierają do potencjalnych kandydatów.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Czas udoskonalić wizerunek Twojej firmy w internecie.

Od siedmiu lat projektujemy strony i sklepy internetowe z dbałością o najmniejsze szczegóły i odpowiadające najnowszym światowym standardom. Strony internetowe Wrocław - zapraszamy do współpracy.

Zobacz więcej naszych realizacji

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.