Domy21 – projekty domów

Poniżej prezentujemy wyjątkowy sklep internetowy (e-commerce) z projektami domów gotowych zrealizowany dla firmy Domy21 z Wrocławia.

Sklep internetowy został przygotowany w oparciu o dedykowany projekt graficzny, a następnie wdrożony z dbałością o najmniejsze szczegóły i autorskie rozwiązania z wykorzystaniem silnika WooCommerce. Platforma sprzedażowa zawiera wiele unikalnych funkcjonalności, które ułatwiają zakupy i wspierają sprzedaż, są to między innymi: zaawansowana filtracja produktów, możliwość dodawania produktów do ulubionych, porównywarka specyfikacji produktów, panoramy wnętrz 360 stopni, możliwość doboru dodatków do produktów i wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji. 

Czas udoskonalić wizerunek Twojej firmy w internecie.

Od siedmiu lat projektujemy strony i sklepy internetowe z dbałością o najmniejsze szczegóły i odpowiadające najnowszym światowym standardom. Strony internetowe Wrocław - zapraszamy do współpracy.

Zobacz więcej naszych realizacji

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.