Champions Agency

Poniżej prezentujemy stronę internetową agencji piłkarskiej Champions Football Agency, zrealizowaną w oparciu o nasz autorski projekt graficzny wraz z pełnym wdrożeniem.

Jest to strona internetowa typu One Page, która zbiera wszystkie informacje w postaci jednej, długiej strony, a nawigacja zlokalizowana na górnym pasku strony pozwala szybko przemieszczać się pomiędzy różnymi sekcjami strony. Takie rozwiązanie pozwoliło nam przeprowadzić użytkownika strony przez wszystkie najważniejsze informacje w szybki i wygodny sposób (za pomocą przewijania strony, bez konieczności przechodzenia pomiędzy zakładkami). Jest to idealne rozwiązanie dla wizytówkowych stron internetowych, które charakteryzują się małą ilością treści.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Czas udoskonalić wizerunek Twojej firmy w internecie.

Od siedmiu lat projektujemy strony i sklepy internetowe z dbałością o najmniejsze szczegóły i odpowiadające najnowszym światowym standardom. Strony internetowe Wrocław - zapraszamy do współpracy.

Zobacz więcej naszych realizacji

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.