Fraud Blocker
Nowość Stała współpraca
z The Lion
Sprawdź nas już od 90 zł netto/h

Obsługa graficzna, copywriting, administracja stron internetowych, podstawowe prace programistyczne, a to wszystko w jednym elastycznym abonamencie

Jak to działa? Zewnętrzne wsparcie dla Twojego działu marketingu
01
Krok 1
Dobierz ilość godzin naszego wsparcia do swoich potrzeb

Stała współpraca z The Lion polega na udostępnieniu Ci naszych ekspertów o różnych specjalnościach w wybranym przez Ciebie wymiarze godzin, a to wszystko pod czujnym okiem opiekuna klienta. Sprawdź nasz cennik i wybierz pakiet najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

02
Krok 2
Delaguj zadania

Korzystaj z kompetencji naszego zespołu, dobierając specjalistów do swoich aktualnych potrzeb. W ramach abonamentu zlecisz nam prace graficzne, obsługę strony internetowej, przygotowanie tekstów, a nawet niektóre prace programistyczne.

03
Krok 3
Osiągaj swoje cele
ograniczając koszty

Zbudowanie wewnętrznego działu marketingu o szerokich kompetencjach jest drogie i czasochłonne. Dzięki abonamentowej współpracy z The Lion obniżysz koszty, poszerzysz kompetencje swojego zespołu oraz oszczędzisz czas.

W czym możemy Ci pomóc? Wszystko w jednym elastycznym abonamencie dla Twojej wygody
Korzyści dla ciebie
obniżenie kosztów wewnętrznego działu marketingu

Obniżymy koszty,
a poprawiamy wydajność
Twojego działu marketingu

poszerzenie kompetencji

Poszerzymy kompetencje Twojego zespołu bez konieczności zatrudnienia nowych pracowników

oszczędność czasu

Oszczędzimy Twój czas,
który poświęciłbyś na proces rekrutacyjny, dostarczając sprawdzonych wykonawców

wysoka elastyczność

Zapewnimy wysoką elastyczność, możliwość doboru specjalistów do aktualnych potrzeb biznesowych

Stała współpraca z The Lion vs nowy pracownik działu marketingu

Cennik

Dobierz pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb

* Wszystkie podane kwoty są cenami netto, do których należy doliczyć aktualnie obowiązującą stawkę podatku VAT (23%).

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz lub zadzwoń do nas!

Marek Kosowski

Account manager

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu zajmują przykładowe zadania realizowane w ramach abonamentu?

W ramach stałej współpracy z The Lion możesz zlecić nam dowolne zadania związane z pracami, które wpisują się w kategorie prac opisanych w sekcji “W czym możemy Ci pomóc?”. Z tego powodu przygotowanie zamkniętego katalogu zadań wraz z szacunkowym czasem realizacji byłoby niemożliwe. Mimo wszystko, dla lepszej wizualizacji współpracy z nami, przygotowaliśmy listę najczęściej realizowanych zadań wraz z szacunkowym czasem pracy.

Prace graficzne

ZadanieOrientacyjny czas pracy (h)
Opracowanie biblioteki szablonów dla wpisów na firmowym profilu w Social Media np. Facebook, tzw. Social Media Company Library12-16
Przygotowanie grafik dla 3 wpisów na firmowy profil w serwisie Social Media np. Facebook, LinkedIn w oparciu o Social Media Company Library1
Przygotowanie dedykowanych grafik do wpisów na blogu lub infografiki tematycznej2
Przygotowanie grafik, obróbka zdjęć na podstronę ofertową na stronie internetowej2
Wykonanie graficznej prezentacji realizacji do Portfolio lub Case Study3
Przygotowanie zestawu reklam graficznych dla kampanii w systemie Google Ads lub Meta Ads (Facebook, Instagram)6

Copywriting

ZadanieOrientacyjny czas pracy (h)
Przygotowanie treści ofertowej na stronę internetową
(ok. 500 słów)
5
Przygotowanie tematycznego wpisu na blog firmowy
(ok. 500 słów)
3
Optymalizacja artykułu, treści oferty pod SEO (uzupełnienie tekstu słowami kluczowymi, konfiguracja tagów HTML, przygotowanie meta tagów)3
Przygotowanie treści 3 wpisów na firmowy profil w serwisie Social Media, np. Facebook, LinkedIn1

Administracja stron internetowych

ZadanieOrientacyjny czas pracy (h)
Aktualizacja CMS WordPress i wtyczek2-5
Wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa strony1
Dodanie nowej podstrony ofertowej wraz z konfiguracją i uzupełnieniem treścią2
Dodanie wpisu na blogu, case study, realizacji w portfolio1

Pamiętaj, że powyższa estymacja jest szacunkowa i rzeczywisty czas realizacji poszczególnych zadań może być różny, w zależności od Twojego zaangażowania w proces twórczy, ilości wariantów projektu, zaawansowania strony internetowej lub zgłoszonych poprawek.

Jakie prace nie są realizowane w ramach umowy abonamentowej?

W ramach umowy abonamentowej realizujemy prace, które wpisują się w listę zadań opisanych w sekcji “W czym możemy Ci pomóc?”.

W ramach współpracy abonamentowej nie realizujemy takich prac jak:

Prace graficzne:

 • projekty graficzne do druku,
 • projektowanie logotypów i pełnych identyfikacji wizualnych,
 • projektowanie księgi znaku,
 • projektowanie opakowań,
 • opracowywanie makiet UX/UI,
 • projektowanie stron, sklepów czy aplikacji internetowych.

Pisanie tekstów:

 • tworzenie treści specjalistycznych, wymagających eksperckiej wiedzy z danej dziedziny. Jesteśmy natomiast w stanie rozbudować przygotowany przez Ciebie materiał lub wesprzeć Cię w optymalizacji takiej treści pod SEO.

Administracja stron internetowych:

 • prace administracyjne związane z prowadzeniem sklepów internetowych.

Prace programistyczne:

 • tworzenie nowych, autorskich funkcjonalności stron internetowych.

Wszystkie powyższe prace, których nie obejmuje współpraca abonamentowa podlegają indywidualnej wycenie.

Jak mierzony jest czas pracy?

Czas pracy nad realizowanymi zadaniami mierzymy z wykorzystaniem specjalnej aplikacji do pomiaru czasu pracy – Toggle. Pod koniec każdego miesiąca otrzymasz pełnym raport w formie PDF, w którym będą rozpisane zrealizowane zadania wraz z czasem jaki został na nie przeznaczony.

Pierwsza godzina pracy naszego specjalisty nad zadaniem jest liczona od chwili rozpoczęcia pracy, a każda następna godzina jest liczona od przekroczenia pierwszych 15 minut rozpoczętej godziny. Na przykład, jeśli przygotowanie tematycznego wpisu na blog firmowy naszemu copywriterowi zajmie 3 godziny 50 minut, czas pracy zostanie zaokrąglony do pełnych 4 godzin. Natomiast, gdy na przygotowanie grafiki na stronę internetową grafik poświęci 1 godzinę i 10 minut, to czas pracy zostanie zaokrąglony do 1 godziny.

W jakim czasie zostaną rozpoczęte prace nad zleconym zadaniem?

W ramach umowy abonamentowej gwarantujemy przydzielenie specjalisty oraz rozpoczęcie prac nad zleceniem maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych od dnia zgłoszenia.

Czy mogę dokupić dodatkowe godziny w razie potrzeby?

Tak, możesz dokupić dodatkowe godziny w razie potrzeby po podstawowej stawce godzinowej 120 zł netto/h. W przypadku dodatkowych godzin, nie gwarantujemy dostępności naszych specjalistów w ciągu trzech dni roboczych od zgłoszenia zlecenia.

Czy niewykorzystane godziny przechodzą na następny miesiąc?

Tak, niewykorzystane godziny przechodzą na następny miesiąc i zasilają pulę tzw. godzin dodatkowych, z których możesz skorzystać dopiero po wykorzystaniu podstawowego pakietu godzin w aktualnym miesiącu. Godziny z puli “godzin dodatkowych” nie przechodzą na kolejny miesiąc.

Jaki jest okres wypowiedzenia umowy?

Umowę abonamentową możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie ze skutkiem od następnego miesiąca.

Outsourcing marketingu, czyli kompleksowa obsługa graficzna firm

W ramach abonamentu zajmujemy się przygotowaniem projektów graficznych, które po konsultacji zamieścimy na Twojej stronie internetowej oraz wypromujemy na platformach takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn. Świadczymy usługi graficzne także w ramach tworzenia projektów pod reklamy w systemach Google Ads, Meta Ads i LinkedIn Ads.

Dzięki temu, że oferujemy kompleksową obsługę graficzną, możesz mieć pewność, że wszystkie materiały, jakie stworzymy dla Twojej firmy, będą stanowić ze sobą spójną całość. W ramach naszych usług oferujemy konsultacje oraz atrakcyjne projekty graficzne stworzone zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Zależy nam na tym, by efektem naszej pracy były realizacje zleceń graficznych, które odzwierciedlą specyfikę Twojej firmy oraz przyciągną uwagę klientów. Każde zlecenie, jakie dostajemy, traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by dostarczać wsparcie graficzne zarówno dla małych, jak i większych firm.

Czego NIE obejmuje graficzna obsługa firm w abonamencie naszej agencji interaktywnej?

Do naszego zakresu projektowania graficznego w ramach usługi abonamentowej NIE NALEŻY tworzenie projektów przeznaczonych do druku (np. ulotek, banerów reklamowych, opakowań itp.) – poruszamy się wyłącznie wokół usług marketingu internetowego. Poza materiałami drukowanymi w ramach oferty abonamentowej nie tworzymy również identyfikacji wizualnej firmy – taką usługę możemy wycenić indywidualnie. W ramach obsługi graficznej firm w abonamencie, nie realizujemy także projektowania makiet UX/UI ani stron, sklepów czy aplikacji internetowych.

Słowa kluczowe i skuteczne teksty, czyli co charakteryzuje dobry tekst SEO?

Dobry tekst SEO powinien być przyjazny dla użytkownika i uwzględniający wymagania wyszukiwarek. W swojej pracy zwracamy uwagę na jakość treści i słowa kluczowe. Opracowujemy odpowiednią strukturę tekstu, zamieszczamy linki wewnętrzne oraz optymalizujemy długość treści podczas pisania tekstów, tak żeby osiągać jak najlepsze rezultaty optymalizacji pod SEO.

Obsługa stron www – dlaczego warto zlecić obsługę strony internetowej naszej agencji?

Zlecając obsługę strony w ramach abonamentu, możesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, a nie martwić się o techniczne aspekty działania strony. Powierzenie nam obsługi Twojej strony internetowej zwiększy jej bezpieczeństwo i stabilność, a także pozwoli poprawić jej widoczność dzięki tworzeniu i publikacji nowych treści. Oto kilka dodatkowych powodów, dla których warto powierzyć nam administrowanie stron internetowych:

 • oszczędność czasu – samodzielne zarządzanie stroną internetową może zająć wiele czasu, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia w tej dziedzinie. Zlecając obsługę profesjonalistom, możesz poświęcić swój czas na coś innego niż aktualizację treści strony.
 • profesjonalizm – zamawiając obsługę strony internetowej, możesz mieć pewność, że wszystkie aspekty techniczne będą wykonywane przez doświadczonych specjalistów. To zapewnia stabilność działania strony i minimalizuje ryzyko błędów technicznych.
 • bezpieczeństwo – każda strona internetowa jest narażona na działanie szkodliwego oprogramowania. Zlecając nam administrację strony masz pewność, że jest ona regularnie aktualizowana, co zmniejsza ryzyko jej zainfekowania przez szkodliwe oprogramowanie.