Fraud Blocker
Strony internetowe Wałbrzych

Strony internetowe Wałbrzych

Jeśli szukasz profesjonalnych usług tworzenia stron internetowych dla swojej firmy w Wałbrzychu, The Lion jest agencją, na której możesz polegać. Dzięki naszemu rozległemu doświadczeniu w tej dziedzinie, możemy zaoferować Ci nowoczesne projekty stron internetowych, który skutecznie przyciągną nowych klientów.

Dedykowane projektowanie stron internetowych

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych i projektów graficznych, które będą zgodne z identyfikacją wizualną Twojej marki, zapewniając, że kolorystyka, rodzaj fontu i charakter graficzny będą idealnie dopasowane do tożsamości Twojego brandu.

strony internetowe kancelarii prawnych

Responsywne strony internetowe dla firm z miasta Wałbrzych

Nasze strony są przyjazne dla użytkownika i intuicyjne. Spełniamy najwyższe standardy projektowania UX/UI. Dodatkowo optymalizujemy nasze strony pod kątem wielu urządzeń, aby zapewnić Twojej firmie z Wałbrzycha przewagę nad konkurencją. Gwarantując dbałość o dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych, zapewniamy równocześnie lepsze pozycjonowanie stron internetowych.

mobile wordpress

Sklepy internetowe oraz witryny tworzone za pomocą CMS WordPress

Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych z systemem zarządzania treścią WordPress, który umożliwia samodzielne modyfikowanie treści i zdjęć oraz dodawanie dodatkowych rozszerzeń do witryn. CMS posiada także przyjazny dla użytkownika panel administracyjny, który po oddaniu przez nas witryny ułatwi Ci aktualizację strony.

Projektowanie profesjonalnych stron Wałbrzych

W jaki sposób tworzymy nowoczesne strony internetowe w The Lion?

Nowoczesne strony internetowe klasy premium, przekonaj się sam.

Obejrzyj prezentację wideo

Obejrzyj prezentację wideo

Zapytaj o indywidualną wycenę strony internetowej

Potrzeby każdej firmy są inne, dlatego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online, podczas której omówimy szczegółowo Twoje oczekiwania.

W ramach konsultacji online otrzymasz:
30 minut osobistej rozmowy

30 minut osobistej rozmowy

analizę indywidualnych potrzeb

analizę indywidualnych potrzeb

specyfikację projektu

specyfikację
projektu

wycena realizacji zlecenia

wycenę realizacji zlecenia

Podczas rozmowy pomożemy Ci w:
 • opracowaniu struktury nowej strony lub sklepu internetowego,
 • doborze rozwiązań technicznych najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb,
 • zaplanowaniu działań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych.
Jan Kobiałka

Jan Kobiałka

CEO, Web developer

+48 571 055 007

kontakt@thelion.pl

Lub

Twoja wiadomość została wysłana,
skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Zaufali nam

Sprawdź nasze wybrane realizacje stron internetowych

Posiadamy rozbudowane portfolio, które jest gwarancją wieloletniego doświadczenia

Wykonywanie stron Wałbrzych – podsumowanie korzyści

 1. Profesjonalny projekt graficzny. Przygotowujemy nowoczesne strony internetowe dla Twojej firmy z Wałbrzycha. Dzięki naszym dedykowanym rozwiązaniom graficznym możesz zyskać przewagę nad konkurencją i czerpać korzyści z przyciągania nowych klientów.
 2. Responsywność witryn. Tworzone przez nas responsywne strony internetowe to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu widoki stron będą się doskonale wyświetlać na wszystkich urządzeniach. Użytkownicy nie będą musieli borykać się z problemem dostosowania funkcjonalności strony do różnych rozmiarów ekranu.
 3. Wydajny kod źródłowy. Podczas wdrażania strony internetowej wykorzystujemy najnowsze techniki programowania, dzięki czemu kod źródłowy jest zoptymalizowany pod kątem wszystkich obowiązujących standardów. W rezultacie tworzymy profesjonalne strony, które cechują się przede wszystkim wydajnością.
 4. Bezpieczeństwo – dajemy je wszystkim użytkownikom odwiedzającym Twoją stronę. Korzystamy z systemu zarządzania treścią WordPress i tworzymy witryny ze wszystkimi optymalizacjami, w tym danymi logowania do systemu CMS i certyfikatami SSL. Dzięki temu wyświetlane strony internetowe są zawsze chronione.
 5. Optymalizacja SEO strony internetowej. Twoja witryna będzie się wyróżniać, jeśli pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google. Aby osiągnąć ten cel, oferujemy optymalizację SEO, która pomoże Ci zwiększyć widoczność i dotrzeć do nowych klientów.
 6. Dostęp do statystyk. Możesz łatwo monitorować ruch na swojej stronie internetowej dzięki dostępowi do naszych statystyk. Jest to absolutnie niezbędne narzędzie do utrzymania wysokiej pozycji w sieci i dotarcia do nowych odbiorców. Śledząc ruch na swojej stronie, możesz sprawdzić, które dotychczasowe działania są skuteczne, a które wymagają zmiany.
 7. System zarządzania treścią WordPress to idealne narzędzie dla firm prowadzących własne strony lub sklepy internetowe w Wałbrzychu. Ten intuicyjny system pozwala w prosty sposób edytować i zmieniać dotychczasowe treści bez konieczności posiadania specjalistycznych umiejętności. Jego działanie pozwala w łatwy sposób kontrolować rozwój strony internetowej i dbać o jej aktualność.
 8. Dokładna wycena. W The Lion zapewniamy, że otrzymasz szczegółową wycenę swojej nowej strony internetowej. Nie ma żadnych ukrytych opłat, więc masz gwarancję, że zapłacisz tylko za elementy potrzebne do uruchomienia i obsługi strony.

Projektowanie stron internetowych lokalnie i zdalnie

Nasza usługa tworzenia stron internetowych jest dostępna bez względu na to, gdzie mieszkasz. Wesprzemy Cię niezależnie od tego, czy Twoja firma znajduje się w Wałbrzychu, czy na drugim końcu Polski. Jesteśmy w stanie spotkać się z Tobą we Wrocławiu albo połączyć się zdalnie.

Portale i sklepy internetowe dla firm z Wałbrzycha

Jako dolnośląska agencja interaktywna The Lion oferujemy usługi projektowania stron internetowych dla klientów w całej Polsce – niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Nasza praca wykonywana jest zdalnie, więc Twoja lokalizacja nie ma wpływu na jakość naszych usług.

Koszt projektowania i pozycjonowania stron

Jeśli szukasz rzetelnej wyceny stworzenia firmowej strony internetowej w Wałbrzychu, to dobrze trafiłeś. Umów się z nami na spotkanie, a po krótkiej rozmowie dowiesz się, ile będzie kosztowało stworzenie witryny spełniającej Twoje wymagania. Możesz również zapoznać się z naszymi gotowymi pakietami cenowymi. Nasi specjaliści dostarczą Ci umowę oraz fakturę VAT 23%.

Ile potrzebujemy czasu na stworzenie strony internetowej?

Czas potrzebny na zaprojektowanie strony internetowej zależy od wielkości projektu i Twoich działań. Im dokładniejsze są Twoje wskazówki, tym szybciej możemy przygotować nową stronę. Większość standardowych stron może być ukończona od czterech do sześciu tygodni, ale projekty stron internetowych, które są indywidualnymi projektami o bardziej rozbudowanej strukturze, mogą zająć nam więcej czasu.

Funkcjonalność stron tworzonych z TailwindCSS i Tailwind Components

Tworząc projekty stron internetowych korzystamy z narzędzi Tailwind. Platforma ta pozwala nam projektować strony, sklepy internetowe i komponenty witryn, które spełniają najwyższe standardy UX/UI. Dzięki uniwersalnej bibliotece programistycznej jest to świetne rozwiązanie do tworzenia funkcjonalnych i profesjonalnych stron internetowych w krótkim czasie dla klientów z Wałbrzycha oraz całej Polski.